Menu

HAKKIMIZDA

Birsen Hanım Zeytinyağı Hakkında

Birsen Hanım Zeytinyağı HakkındaZeytin ağaçları için ideal habitatın güneş, taş, kuraklık, sessizlik ve yalnızlık gerektirdiği söylenir.

Birsen Hanım, ihtiyaç duyduğu beş malzemeyi, yüksek dağlarla çevrili kayalık Batı Anadolu manzarasında bulmuştur. Yazları sıcak, kışları ise serin geçen iklim, çok bireysel özelliklere sahip zeytin çeşitlerinin yetiştirilmesi için ideal ortamı yaratır.Birsen Hanım Zeytinliği bir aile işletmesidir ve muhteşem ürünlerimizi sofralarınıza getirmekle bizzat biz ilgileniyoruz. İyi zeytinyağı, yiyeceklere harika bir tat verir ve biz yalnızca en iyi, sızma zeytinyağını seçeriz.
Eski Anadolu insanı, zeytin ağaçlarının başarılı bir şekilde yetiştirilmesinin geleneksel yolları ve zeytinyağının tüm besin maddelerinin, lezzetinin, aromasının ve tadının nasıl korunacağı konusunda bize çok şey öğretti. Zeytin Çiftliğimiz içinde yer alan kendi fabrikamızda birinci sınıf zeytinler, el değmeden maksimum hijyen koşullarında, hasattan sonraki 4 saat içinde ezilir ve ısıl işlem uygulanmadan işlenerek lezzetli, tam aromalı ve enfes bir tada sahip yağ elde edilir.

 

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Canlı Destek
Online Satış